Fenerbahče otpustio četvoricu košarkaša

B92 pre 7 sati
Fenerbahče otpustio četvoricu košarkaša

Fenerbahče se rastao sa četvoricom igrača - Brendonom Bostonom Džuniorom, Armandom Bejkotom, Artursom Žagarsom i Žilsonom Bangom.

Klub iz Istanbula nastavlja sa sklapanjem rostera za narednu sezonu, a nakon završetka takmičarske godine ozvaničio je odlaske pomenutog kvarteta. Američki ruki igrači u Evroligi, Brendon Boston Džunior i Armando Bejkot, napuštaju Fenerbahče posle samo jedne sezone provedene u klubu. Zajedno sa njima odlaze i letonski plejmejker Arturs Žagars, kao i angolski centar Žilson Bango. Boston je tokom sezone odigrao 28 utakmica u Evroligi i prosečno beležio 4,8 poena i

Pročitajte još

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »