U domu Stefana Karića progovorio o biznisu, opleo po učesnicima Elite i otkrio pobednika: "Selim se, treba mi mir, pomislio sam da gubim sebe nakon rijalitija" (video)
Blic pre 5 sati

Ističe da mu je izolacija prijala i da mu je pomogla da se vrati „starom sebi“ i pronađe mir koji mu je bio potreban.
Karić je kritikovao aktuelne učesnike „Elite 9“ zbog psovanja, sukoba i laži. Bivši rijaliti učesnik Stefan Karić nakon izlaska iz prethodne sezone “Elite“ odlučio je da se povuče iz javnosti. Sada život vodi potpuno van domašaja kamera. Stefan već prethodnih par meseci živi na Ibici gde pokreće biznis, a u Srbiju se vraća povremeno, a glavni razlog tome jesu porodica i prijatelji. Pored toga, često ističe koliko je ponosan na svoj kraj i to što dolazi sa Zvezdare,






