Čistka u Fenerbahčeu, četiri igrača u istom danu napustila slavni klub
Nova pre 2 sata

Košarkaški klub Fenerbahče spremio je ozbiljno renoviranje tima za narednu sezonu, pošto su četiri igrača napustila šampiona Turske u istom danu.
Sve je počelo od odlaska Žilsona Banga, centra iz Angole, koji se uopšte nije istakao u Fenerbahčeu, a onda je objavljen i prekid saradnje sa Brendonom Bostonom, koji je imao nešto zapaženiju ulogu, ali nije opravdao očekivanja. Klub iz Istanbula napušta i Armando Bejkot, koji je tek na momente pokazivao da nije džabe dolazio, a poslednji u nizu rastanaka je sa Artursom Žagarsom, letonskim plejmejkerom, koji je imao mnogo problema sa povredama. Nije nemoguće da












