Ovo su potencijalni rivali Partizana u Ligi šampiona: Crno-beli mogu na prvaka Evrope, Zagreb, Dinamo...
Nova pre 5 sati

Rukometaši Partizana smešteni su u poslednji, četvrti šešir pred žreb za grupnu fazu Lige šampiona, saopštila je Evropska rukometna federacija (EHF).
Partizan se u Ligu šampiona vraća nakon 13 godina, a pored crno-belih u četvrtom šeširu se nalaze danski Orhus, skopski Vardar, Celje Pivovarna Laško, švajcarski Krins iz Lucerna i švedski Kristijanstad. To znači da Partizan neće moći da igra sa nabrojanim timovima, a za protivnike će imati timove iz prva tri šešira. U prvom šeširu se nalazi aktuelni evropski prvak Barselona, danski Olborg, francuski Nant, nemački Magdeburg, mađarski Vesprem i Sporting iz Lisabona.












