Prvo mesto ispada kao kazna za Nemce: Nagelsman frustriran zbog nelogičnosti formata!

Hot sport pre 4 sati
Prvo mesto ispada kao kazna za Nemce: Nagelsman frustriran zbog nelogičnosti formata!

Interesantno je sve ovo, ali moramo priznati da je lošije od starog formata! Selektor Nemačke Julijan Nagelsman kritikovao je raspored nokaut-faze Mundijala, smatrajući da je njegov tim doveden u nepovoljan položaj uprkos osvajanju prvog mesta u Grupi E.

Nemačka je pobedom nad Obalom Slonovače od 2:1 obezbedila vodeću poziciju, ali će protivnika u narednoj rundi saznati tek nakon završetka subotnjih utakmica. Meč osmine finala zakazan je već za ponedeljak u Bostonu. „Nije idealno da praktično budete kažnjeni zato što ste osvojili grupu. Postoje bolja rešenja od toga da stručni štab celu subotnju noć analizira snimke, kako bi ekipi u nedelju predstavio rivala“, rekao je Nagelsman. Nemci mogu da se sastanu sa jednom

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »