Odbila da potpiše ugovor! Pobednica "Nikad nije kasno" otkrila: "Neću dušu da prodam, nešto najstrašnije što sam videla", otkrila niz detalja iz američkog šou programa
Blic pre 4 sati

Ističe da su putovanja i sastanci sa producentima bili izuzetno naporni.
Posebno šokantnim smatra ugovor, za koji kaže da daje kompletnu kreativnu kontrolu producentima i procenat od karijere zauvek. Ivana Šalipur Lola, pobednica stručnog žirija u popularnom takmičenju "Nikad nije kasno", učestvovala je u "Idolu", a detalji ugovora u tom takmičenju su je ostavili u šoku. Ona je sad otkrila niz detalja, pa se prisetila u kakvom joj je sećanju ostalo učešće u američkom šou-programu. - Iskreno, to iskustvo nije bilo ni približno lepo kao






