"Neću dušu da prodam!" Pobednica "Nikad nije kasno" odbila da potpiše ugovor, pa šokirala tvrdnjama: To je nešto najstrašnije što sam videla!

Kurir pre 6 sati
"Neću dušu da prodam!" Pobednica "Nikad nije kasno" odbila da potpiše ugovor, pa šokirala tvrdnjama: To je nešto najstrašnije…

Ivana Šalipur Lola, pobednica stručnog žirija u popularnom takmičenju "Nikad nije kasno", učestvovala je u "Idolu", a detalji ugovora u tom takmičenju su je ostavili u šoku.

Ona je sad otkrila niz detalja, pa se prisetila u kakvom joj je sećanju ostalo učešće u američkom šou-programu. - Iskreno, to iskustvo nije bilo ni približno lepo kao iskustvo u emisiji "Nikad nije kasno". Morala sam veoma pažljivo da biram audicije, a bila sam i dosta mlađa. Putovanja u Los Anđeles, sastanci sa producentima i ceo proces bili su veoma iscrpljujući. Ništa od toga nije bilo jednostavno - rekla je Ivana Lola Šalipur. - Bilo je neprijatnih situacija,

Povezane vesti »

Ključne reči

Zabava, najnovije vesti »