Nikola Kojo: Među prvima sam stavljen na "crnu listu" RTS i MTS, znam da snosim konsekvence
N1 Info pre 2 sata | N1 Beograd

Glumac Nikola Kojo kazao je da je svestan da zbog svog aktivizma našao na "crnim listama", zbog čega trpi konsekvence.
Dodao je i da veruje da je "dan posle" u Srbiji već počeo, ocenjujući da se deo ljudi, koji su ranije bili uz vlast, sada vidno osvešćuje, sve zahvaljujući studentskim protestima i energiji koju donose, te da zato vlast odlaže izbore, jer je potrošila manipulativne mehanizme. Zbog svojih javnih istupanja trpeo je i njegov posao, ističe Nikola Kojo, tvrdeći da se zbog toga našao i na "crnim listama", ali da ni zbog toga nije pomišljao na odustajanje od glume. “Ja












