Smrad od smeća iz kontejnera širi se dečjim igralištem i bazenom na užičkoj Plaži
Ozon press pre 12 sati

Zbog smrada koji se, posebno ovih vrelih dana, širi od smeća u kontejnerima koji su postavljeni uz samu ogradu dečjeg igrališta i pored dečjeg bazena na užičkoj Plaži, nije moguće boraviti na tom prostoru.
Na taj problem građani Užica su ukazivali i ranije, ali JKP Bioktoš i nadležni u gradskoj vlasti ne reaguju. – Ko, iole normalan, može da postavi četiri kontejnera uz samu ogradu dečijeg igrališta, pored dečijeg bazena. Zvali su nas uznemireni građani, jer je na igralištu nemoguće boraviti – reagovao je užički odbor Stranke slobode i pravde (SSP). U kontejnere se, ističu u tom odboru, pored ostalog otpada, bacaju i ostaci hrane iz obližnih restorana. Međutim, kako











