Anastasija i Bora se pomirili, ali Santani ipak stižu tužbe! Njen najbolji drug očajan: Više nemam snage

Kurir pre 5 sati
Anastasija i Bora se pomirili, ali Santani ipak stižu tužbe! Njen najbolji drug očajan: Više nemam snage

Nakon pomirenja Anastasije Brčić i Bore Santane koje se odigralo u utorak nakon žurke, mediji su kontaktirali Ognjena, njenog najboljeg druga.

On nije krio koliko je razočaran zbog njihovog pomirenja, ali je takođe priznao da ne odustaje od tužbi koje je spremio za Boru. - Ja, ljudi, više nemam snage. Ja joj čuvam leđa za sve, ali nemam snage za njih dvoje. Samo je čekam da izađe, a sa njim će sve ići preko suda, jer mislim da drugačije nije moguće. Opet ponavljam - njihov odnos je bolestan. Oni će, ljudi, biti na sudu, a usput će se miriti, pa će opet da se pljuju. To je jednostavno tako. Luda kuća.

Pročitajte još

Ključne reči

Zabava, najnovije vesti »