Ne baš lep rastanak: Čeh optužio Barselonu da mu narušila zdravlje!
Hot sport pre 18 sati

Kaže da mu minutaža nije bila dobro raspoređena! Dok je Jan Veseli odlučio da završi bogatu igračku karijeru, Tomaš Satoranski napušta Barselonu posle tri sezone, a njegova naredna destinacija za sada nije poznata.
U velikom intervjuu za list „Sport“, iskusni plejmejker otvoreno je govorio o problemima koje je imao tokom boravka u Barseloni, istakavši da je veliki broj minuta ostavio ozbiljne posledice po njegovo zdravlje. „Potreban mi je odmor i moram da se oporavim, jer su mi leđa uništena posle tri godine ovde. To je činjenica. Gurao sam koliko sam mogao, ali došao je trenutak kada više nisam mogao. Ovo je najteža povreda koju sam imao u karijeri i dogodila se u najgorem






