FIFA je ubila fudbal! Skandalozan sistem Mundijala napravio je potpuni cirkus: Nameštaljka je blaga reč za ono što smo sinoć gledali! Dno dna
Kurir pre 8 sati

Nije problem kada se neki meč završi rezultatom 0:0, ali...
Kada na toj utakmici ne vidimo NIJEDNU šansu da gol... E, to već dosta govori. Lakrdija! Bruka! Otvorena nameštaljka. S potpisom FIFA. Besraman fudbal, ako ono može da se nazove fudbalom priredili su nam fudbaleri Australije i Paragvaja. Da, gotovo da se ponovio Hihon 1982. i najveća sramota u istoriji Mundijala (Nemačka pobedila nezainteresovanu Austriju sa 1:0 i tako su oba tima izbacila Alžir). Da je pravde, Australija i Pargvaj bili bi već danas u avionim za












