"Ne želim da delim ljude po tim linijama, nadam se da ćemo svi malo promućkati glavom": Senidah o podelama na Balkanu

Nova pre 8 sati
"Ne želim da delim ljude po tim linijama, nadam se da ćemo svi malo promućkati glavom": Senidah o podelama na Balkanu

Regionalna muzička zvezda Senidah gostovala je u emisiji „Show na kvadrat“, gde je govorila i o društveno-političkim temama koje poslednjih godina sve više izazivaju podele među ljudima na Balkanu.

Tokom razgovora osvrnula se na odnose među narodima u regionu i poručila da ne vidi razlog za podele koje se često nameću kroz nacionalne i političke narative. „Mi smo zapravo isti narod. Dođeš u Hrvatsku, Crnu Goru, Srbiju ili Bosnu – svuda osetiš istu bliskost među ljudima. Ja zaista ne želim da delim ljude po tim linijama. Nadam se da ćemo svi, i na Balkanu i u svetu, konačno malo promućkati glavom, jer sve ovo što se dešava nema nikakvog smisla“, istakla je.

Pročitajte još

Ključne reči

Najnovije vesti »