"Razišli smo se, svako je krenuo svojim putem" Aleksandra Prijović proživela veliku izdaju: Varao sam je, neka ona prizna svoj greh...
Kurir pre 7 sati

Pevačica Aleksandra Prijović provela je dve godine u vezi sa kolegom Ljubom Perućicom, a kako navode pojedini izvori, nisu se razišli u prijateljskom duhu.
Spekulacije o tome kako je Ljuba varao Aleksandru, trajale su godinama, sve dok pevač nije stavio tačku na tu priču i javno priznao da je bio neveran. Tada je otkrio detalje njihovog odnosa. - Ne, nikada nismo bili u lošim odnosima. Tačno je da sam je varao. Nakon raskida svako je krenuo svojim putem, razišli smo se, ali kad god smo se videli na nekoj proslavi ili snimanju, uvek smo se javili jedno drugom. Nikada nismo imali potpuni prekid da ne pričamo i slično -






