Institut za transfuziju krvi Srbije pozvao punoletne građane da daju krv

Insajder pre 3 sata  |  Tanjug
Institut za transfuziju krvi Srbije pozvao punoletne građane da daju krv

Institut za transfuziju krvi Srbije pozvao je danas punoletne sugrađane da i naredne nedelje daju krv. To se može učiniti u ovoj ustanovi, koja se nalazi u Svetog Save 39, radnim danom od sedam do 19 i subotom od osam do 15 sati.

Foto: Srđan Ilić Akcije su planirane i na terenu, pa će u ponedeljak, 29. juna, biti organizovana za zaposlene u Banci "Poštanska štedionica" od 10 do 15 časova, dok se dan kasnije pridružuju Fudbalski klub "Petka" iz Lazarevca od devet do 14 i "Citrus sistem" iz Novog Beograda od 10 do 14 sati. U sredu, 1. jula, akcije su predviđene za zaposlene u "Kolubari Metal" u Lazarevcu i "Telekomu Srbija" od devet do 15, a u četvrtak, 2. jula, u Kulturnom centru Lazarevca

Povezane vesti »

Ključne reči

Društvo, najnovije vesti »