"Dok ne učini to ponovo, neće se smiriti" Majka ubijene devojčice iz "Ribnikara" otvorila dušu o dečaku-ubici i njegovim roditeljima: Odrekli su se svog deteta!
Kurir pre 15 sati | Blic

Miljana i Vladimir Kecmanović osuđeni su zbog masakra u "Ribnikaru", ali njihov sin za zločin nikada neće odgovarati.
Biljana Paunović, majka ubijene Andriane Dukić, govorila je o suđenju koje je, kako kaže, bilo preteško za roditelje, ali i o tome da li bi dečak ubica mogao da se nađe na slobodi kada napuni 18 godina. - Teško je gledati ubicu svog deteta. Ja sam se raspadala. Ja sam jako osetljiva na decu i prvi moj neki utisak je da mi je bilo žao. Žao mi je što je moralo da dođe do toga. A u vama se meša i bes i tuga i žal i svakakve neke emocije, ali jesu u suštini sva ta







