Dvoje tinejdžera krali akumulatore za napajanje semafora u Boru
Politika pre 1 sat

Policija prilikom pretresa kuće u kojoj živi jedan od osumnjičenih pronašla sedam akumulatora
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Boru, po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Zaječaru, podneće krivične prijave u redovnom postupku protiv dvoje tinejdžera osumnjičenih da su, od 13. maja do 24. juna, u više navrata, na putu Bor-Selište obili kutije i iz njih ukrali ukupno 16 akumulatora za napajanje mobilnih semafora, u vlasništvu firme koja se bavi niskogradnjom, saopšteno je danas iz MUP-a. Policija je prilikom pretresa kuće u kojoj živi jedan od











