Satoranski: Jedan trofej i uništena leđa – katastrofa!

Sputnik pre 17 sati
Satoranski: Jedan trofej i uništena leđa – katastrofa!

Češki reprezentativac Tomaš Satoranski napustio je Barselonu posle tri sezone, a od kluba se oprostio oštrim rečima. Iskusni plejmejker poručio je da je zbog načina na koji je korišćen ozbiljno narušio zdravlje i da odlazi razočaran rezultatima jednog od najvećih evropskih klubova.

„Potreban mi je odmor i moram da se oporavim, jer su mi leđa uništena posle tri godine ovde. To je činjenica. Gurao sam koliko sam mogao, ali je došao trenutak kada više nisam mogao. Ovo je najteža povreda koju sam imao u karijeri i dogodila se u najgorem mogućem trenutku. Iskreno, moja minutaža tokom poslednje tri godine nije bila dobro raspoređena“, rekao je Satoranski. Češki košarkaš ističe da je za klub dao sve što je imao, ali da je učinak Barselone daleko

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »