Trojica "zlatnih" Kikinđana u reprezentaciji Srbije u sedećoj odbojci

RTV pre 5 sati  |  RTV (Lidija Vučković)
Trojica "zlatnih" Kikinđana u reprezentaciji Srbije u sedećoj odbojci

KIKINDA - Trojica Kikinđana bili su deo reprezentacije Srbije u sedećoj odbojci, koja je osvojila zlatnu medalju na turniru Srebrne lige nacija u Nantu. Najveći rivali na putu do uspeha bile su ekipe Holandije i Turske, ali je naša reprezentacija do najvišeg plasmana stigla uz dominantnu igru, sa pet pobeda i svega dva izgubljena seta. Plan im je da naredne godine budu jednako dobri u Zlatnoj ligi, kao i da stignu do odličja na Evropskom prvenstvu.

Kikinđani Milan Mihaljčić, Dragiša Brandić i Branislav Dragin kao zamenik selektora deo su zlatnog tima reprezentacije Srbije u sedećoj odbojci, koja je sredinom juna u francuskom Nantu osvojila najsjajniju medalju na takmičenju Srebrne lige. Kao iskusni igrači, sportisti iz Kikinde bili su okosnica tima na zahtevnom takmičenju. „Bilo je veoma izazovno. Nadali smo se zlatnoj medalji, ali se nikad nije znalo kako će sve ići, naročito sa velikim favoritima

Pročitajte još

Ključne reči

Vojvodina, najnovije vesti »