"Park kod Spensa preplaćen, pametna klupa koštala kao garsonjera "
Nova pre 3 sata

Prilikom izgradnje i opremanja novog parka kod Sportskog i poslovnog centra Spens, koji je otvoren pre oko mesec dana, vlast je "krala kako je stigla", izjavio je danas na konferenciji za novinare u tom parku odbornik Građanskog pokreta Bravo Miran Pogačar.
Pogačar je rekao da je u parku, koji je prema zvaničnim podacima poreske obveznike koštao 3,2 miliona evra, a finansiran je mahom iz pokrajinske kase, dok je gradska vlast sprovela radove, "ne može da nadomesti sedam parkova koji su nestali prilikom usvajanja Generalnog urbanističkog plana". "Pre svega on je preplaćen, on je neadekvatan i za ovu cenu mogli smo da napravimo 10 parkova, a ne jedan", kazao je Pogačar. Najdrastičniji primer potrošnje u ovom parku, kako








