Čuveni trener u neverici pred duel sa Bosnom! Haos posle utakmice SAD, Poketino šokiran pitanjima novinara
Kurir pre 2 sata

Amerikanci su takmičenje u grupi završili na prvom mestu, ali to nije sprečilo novinare da posle poraza iznerviraju selektora Maurisija Poketina.
Pristup predstavnika medija se nije dopao iskusnom stručnjaku, koji je na konferenciji posle utakmice u podsetio prisutne da je njegov tim, uprkos porazu, ostvario primarni cilj. "Moram da podsetim vas i sve ostale da smo osvojili prvo mesto u grupi", rekao je Maurisio Poketino i dodao: "Izvinite, ljudi. Mi smo pobednici grupe". Poketino ne misli da će poraz ostaviti bilo kakve posledice na samopouzdanje njegove ekipe pred početak nokaut faze, gde SAD očekuje duel












