Kings of Leon za neverovatnu završnicu INmusic festivala
Blic pre 2 dana

Završnica INmusic festivala bila je obeležena nastupima bendova Idles i Kings of Leon.
Idles su otvorili veče energičnim performansom, a gitarista Mark Bouven se spustio u publiku tokom svirke. Završnica INmusic festivala prošla je u znaku dva benda - Idles i Kings of Leon. Slučajno, ili ne, ova dva benda su duboko povezana i ni jedni ni drugi nisu propustili da to spomenu sa bine festivala na Jarunu. Veče su započeli Idles, energičnom muzikom i upečatljivim nastupom koji je kulminirao silaskom gitariste Marka Bouvena u publiku. Ne samo da ga je masa










