Železničar otišao u Sloveniju: Pančevci nastavljaju pripreme za novu sezonu i debi u Evropi

Večernje novosti pre 2 sata
Železničar otišao u Sloveniju: Pančevci nastavljaju pripreme za novu sezonu i debi u Evropi

FUDBALERI Železničara su u petak ujutro krenuli iz Pančeva put Moravskih Toplica, gde će biti na dvonedeljnim pripremama.

FOTO: FK Železničar Pančevo Poput prošlog leta, "dizelka" je i sada izabrala Sloveniju za svoju bazu. Ovoga puta, u pitanju su Moravske Toplice, gde će tim na raspolaganju imati sve uslove za kvalitetan rad. Trener Radomir Koković na put vodi 22 igrača, među kojima su i dvojica novajlija – Bili Dži i Nemanja Zarić. Golmani: Zoran Popović, Mirko Stevanović. Defanzivci: Nemanja Vidojević, Mirko Milikić, Abdul Savadogo, Bili Dži, Nikola Đuričić, Uroš Tegeltija, Abdul

Pročitajte još

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »