Roditelji učenika Jovine gimnazije u Novom Sadu razgovarali sa zvaničnikom delegacije EU u Srbiji
Insajder pre 2 sata | Beta

Roditelji učenika novosadske Gimnazije "Jovan Jovanović Zmaj" razgovarali su na njegov poziv sa visokim zvaničnikom delegacije EU u Srbiji Rihardom Mašom o situaciji u toj gimnaziji.
Protest ispred Ministarstva prosvete. FOTO: Stefan Miljuš Roditelji su danas saopštili da su se sa Mašom juče sastali u Novom Sadu i da mu je "predat veliki broj dokumenata koji su upućeni raznim institucijama", a tiču se, kako navode, "nezakonitih postupanja direktora škole Radivoja P. Stojkovića i kršenja osnovnih prava učenika i profesora". "Roditelji su posebno istakli da ni na jedan od ovih dokumenata, nekih podnetih i pre tri meseca, nijedna institucija nije








