Starović sa slovenačkim ministrom Vrtovecom o jačanju saradnje dveju zemalja
RTV pre 1 dan | Tanjug

BEOGRAD - Ministar za evropske integracije Nemanja Starović razgovarao je danas telefonom sa potpredsednikom Vlade Slovenije i ministrom za infrastrukturu i energetiku Jernejom Vrtovecom o daljem jačanju saradnje dve zemlje.
On je na svom Instagram nalogu napisao da je tokom razgovora čestitao potpredsedniku Vrtovecu izbor nove vlade i izrazio uverenje da će Srbija i Slovenija nastaviti uspešnu saradnju u oblastima od zajedničkog interesa. "Posebna pažnja posvećena je rešavanju problema sa kojim se suočavaju profesionalni autoprevoznici iz Srbije unutar Šengenskog prostora, uz saglasnost da će se u narednom periodu razmotriti moguća rešenja koja će doprineti nesmetanom razvoju









