Napadači na gosta i vlasnika novosadskog lokala "Crni ovan"osuđeni na po osam meseci zatvora

N1 Info pre 14 sati  |  Lea Apro
Napadači na gosta i vlasnika novosadskog lokala "Crni ovan"osuđeni na po osam meseci zatvora

Napadači na gosta i vlasnika kultnog novosadskog lokala "Crni ovan" S.

D. i M. G. osuđeni su na po osam meseci zatvora za krivično delo nasilničko ponašanje, koje su izvršili u januaru 2023. godine. Osnovni sud u Novom Sadu je prvostepenom presudom S. D. i M. G. proglasio krivim, ali ih je osudio na uslovne kazne zatvora u trajanju od godinu dana, uz obrazloženje da su mladi i da prethodno nisu bili osuđivani. Viši sud u Novom Sadu je međutim usvojio žalbu Osnovnog javnog tužilaštva u Novom Sadu, kojom se tražilo da se napadačima

Povezane vesti »

Ključne reči

Svet, najnovije vesti »