Koprivica napustio Bahčešehir

Politika pre 10 sati
Koprivica napustio Bahčešehir

Balša Koprivica napustio Bahčešehir nakon jedne sezone i sporazumnog rastanka, turski klub se oglasio saopštenjem

Srpski košarkaš Balša Koprivica više nije član turskog Bahčešehira, saopštio je danas klub iz Istanbula. U saopštenju se navodi da su klub i Koprivica sporazumno raskinuli saradnju, nakon što je srpski centar u redove Bahčešehira stigao uoči sezone 2025/26. „Želimo da se zahvalimo Balši Koprivici na doprinosu timu i poželimo mu mnogo uspeha u nastavku karijere“, navedeno je iz kluba. Nekadašnji košarkaš Partizana i povremeni reprezentativac Srbije u tekućoj sezoni

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »