„Ubica se ni jednog trenutka nije pokajao”: Svedočio maloletnik koji je ubio Andreja Simića, roditelji zadovoljni iskazom
Gradski portal 018 pre 5 sati | redakcija GP018

Iako se očekivalo da se javi iz ustanove u Beogradu u kojoj je smešten, maloletnik je danas bio u zgradi Višeg suda u Nišu, ali je saslušanje obavljeno putem video-veze.
Roditelji Andreja Simića imali su priliku da mu postave pitanja, a nakon ročišta istakli su da su zadovoljni njegovim svedočenjem, ali i da smatraju da nije pokazao kajanje. „Spremila sam se, izdržala sam sve. Bilo je teško, ne mogu da kažem da je uopšte bilo lako. Njegov izgled me je baš iznenadio. Dosta se promenio. Ono što mene sada, u ovom trenutku, najviše pogađa je naš zakon gde će, najverovatnije, dozvoliti roditeljima da ga viđaju. Ja smatram da, apsolutno,












