Kampanja "Kad pijem, ne vozim" 20 godina podseća da alkohol i vožnja ne idu zajedno

RTV pre 1 sat  |  Tanjug
Kampanja "Kad pijem, ne vozim" 20 godina podseća da alkohol i vožnja ne idu zajedno

BEOGRAD - Kampanja "Kad pijem, ne vozim" ove godine obeležava 20 godina kontinuiranog delovanja kao jedna od najdugovečnijih društveno odgovornih inicijativa u Srbiji usmerena na promociju bezbednog ponašanja u saobraćaju i odgovorne konzumacije, a tokom dve decenije kampanja dosledno podseća da alkohol i vožnja ne idu zajedno.

Kampanja, koju zajednički realizuju Apatinska pivara, Uprava saobraćajne policije i Agencija za bezbednost saobraćaja, posebno je usmerena na mlade vozače i situacije u kojima se odgovorne odluke donose nakon izlazaka, provoda i festivalskih događaja, saopšteno je iz ABS-a. Početak ove kampanje obeležava se u okviru ovogodišnjeg Belgrade Music Weeka, gde se kroz promotivne aktivnosti i direktnu komunikaciju sa posetiocima šalje poruka o značaju odgovornog ponašanja

Povezane vesti »

Ključne reči

Ekonomija, najnovije vesti »