Počelo rušenje vikendica u vlasništvu Srba na Gazivodama, asistira tzv. kosovska policija

RTS pre 9 sati
Počelo rušenje vikendica u vlasništvu Srba na Gazivodama, asistira tzv. kosovska policija

Uz asistenciju tzv. kosovske policije počelo je rušenje pet vikendica u vlasništvu Srba na Gazivodama, a prisutan je i Euleks, prenosi Kosovo onlajn.

Kompanija "Ibar-Lepenac" i ministarstvo prostornog planiranja danas su, uz asistenciju tzv. kosovske policije, počeli rušenje pet vikendica u vlasništvu Srba na jezeru Gazivode. Vlasnici vikendica koje je ekipa Kosovo onlajna zateklana terenu navode da su objekti pod sudskim procesom jer su oni tužili kompaniju "Ibar Lepenac". Kako navode, sporne vikendice bile su u procesu legalizacije. Same vlasnike niko nije obavestio da će rušenje početi danas, pa je dosta

Povezane vesti »

Ključne reči

Politika, najnovije vesti »