Đoković prošao kroz pakao i pobedio: Igrao dva sata po 35 stepeni
Nova pre 8 sati

Novak Đoković, najbolji srpski teniser, pobedio je Tomija Pola na egzibicionom meču na „Đorđo Armani tenis klasiku“ u Londonu rezultatom 6:3, 6:7(6), 7:5.
Iako nema rezultatski značaj, ova pobeda nad24. teniserom sveta hrabri Đokovićeve navijače pred Vimbldon koji će početi 29. juna. Đoković je igrao dva sata na 35 stepeni Celzijusa u prestonici Engleske i uspeo je da održi visok nivo kvaliteta tenisa čitavo vreme. Ono što takođe raduje jeste to da se nije naslućivalo da Novak ima neki fizički problem. Nije nosio steznike, niti je pokazivao da se muči po paklenoj vrućini. Inače, Đoković je saznao žreb za Vimbldon gde












