Lažni policajac pljačkao dostavljače: Predstavljao se kao inspektor i uzimao novac
Dnevnik pre 8 sati

Beogradska policija uhapsila je M. J. (37) zbog sumnje da se lažno predstavljao kao policijski inspektor i na taj način od više osoba ukrao novac.
Kako je saopštio MUP, osumnjičeni je 22. juna na Novom Beogradu, pokazujući predmet nalik na policijsku značku, od državljanina Turske, koji radi kao dostavljač, uzeo 44.000 dinara. Kada ga je oštećeni sustigao, odbacio je deo novca, ali je sa 6.000 dinara uspeo da pobegne. Istog dana, kako se sumnja, lažno se predstavio kao policijski inspektor i od trojice državljana Indije uzeo 150 evra, tvrdeći da će ih prijaviti zbog navodnog nelegalnog boravka u Srbiji.












