DS: REM je dokaz da učešće u Skupštini ne ruši režim, već mu daje legitimitet
N1 Info pre 11 sati | Beta

Učešće u radu Narodne skupštine nije borba protiv vlasti, već saučesništvo u održavanju iste, ocenila je dans u saopštenju Demokratska stranka (DS).
Ta stranka je povodom poslednjih dešavanja vezanih za izbor članova Regulatornog tela za elektronske medije (REM) navela da deo onih koji sebe nazivaju opozicijom sedi u Vučićevim skupštinskim odborima i pomaže režimu da kupuje vreme. "(Predsedniku Srbije Aleksandru) Vučiću je danas najpotrebnije upravo ono što su mu pojedini opozicioni poslanici dali: privid institucionalnosti, opozicioni pečat na režimske podvale i alibi pred evropskom administracijom da može da







