Kako nazvati novi most
Danas pre 1 sat | Marko Vidojković

Ljudi, imamo veliki problem. U Beogradu ubrzano niče novi most, a mi još uvek ne znamo kako da ga nazovemo! Da smo potpuno očajni, govori i jedini predlog koji je do sad stigao i to od stvora koji sedi u fotelji gradonačelnika – „Novi srpski most“. Jasno je da je ovo bedno idejno rešenje, pa smo na zadnjoj strani Danasa sproveli anketu koja je dala mnoga daleko primerenije ideje. Pošto će most biti bele boje, logično je da ima reč ‘belo’ u nazivu. Recimo „Bela











