Igrao je Kengura u filmu "Tito i ja", a danas ga ne biste prepoznali: Glumac se posle više od 30 godina pojavio na crvenom tepihu i iznenadio promenom FOTO

Nova pre 6 sati
Igrao je Kengura u filmu "Tito i ja", a danas ga ne biste prepoznali: Glumac se posle više od 30 godina pojavio na crvenom…

Milutin Dapčević je veliku pažnju privukao ulogom Kengura u filmu "Tito i ja", a ubrzo posle toga je doneo odluku da nestane sa javne scene i odseli se iz Srbije.

Milutin je odmah po završetku FDU-a, snimio film u kome je dobio jednu od glavnih uloga, pionira Kengura, te je imao priliku da igra rame uz rame sa Lazarom Ristovskim, Oliverom Marković, Anicom Dobrom, Mikijem Manojlovićem, Bogdanom Diklićem, Vesnom Trivalić, Vojom Brajovićem... Međutim, zbog loše situacije koja se razvijala u Jugoslaviji, on je odlučio da se odseli u Italiju, a tek pre nekoliko godina ponovo zaigrao u jednom domaćem filmu. Reč je o filmu

Pročitajte još

Ključne reči

Najnovije vesti »