U novom preplaćenom parku kod Spensa hlada nema - nepristupačan je osobama sa invaliditetom, majkama sa decom

N1 Info pre 3 sata  |  Sanja Kosović
U novom preplaćenom parku kod Spensa hlada nema - nepristupačan je osobama sa invaliditetom, majkama sa decom
Vrelo je napolju... Traži se ovih dana "debela hladovina". A tamo gde bi trebalo da je bude, u novom novosadskom parku je nema. I to nije jedini problem. Novosadska opozicija ukazuje da novi park kod Spensa ne samo da ne obavlja svoju funkciju već je i preplaćen. Od klupe za dve i po hiljade, do kante za tri i po hiljade evra. Na plus 30 - u gradskoj sredini, jedini spas može biti park: hladovina i odmor na klupici. Međutim, novosadski novi park, po vrućinama,

Invaliditet »

Ključne reči

Najnovije vesti »