Klop opleo Pancerima: Pojeli su nas na sredini terena, ovako nećemo daleko...
Kurir pre 1 dan

Jirgen Klop u ulozi analaitičara je bio izuzetno oštar prema učinku ekipi Julijana Nagelsmana i upozorio na potrebu za hitnom reakcijom.
Klop je žalio što su četvorostruki svetski šampioni usvojili „pogrešan pristup“ protiv „agresivnog protivnika“ i igrali „pogrešan fudbal“. Bivši menadžer Liverpula je istakao da „od 12. minuta nismo imali dubinu“ i kritikovao je odbrambenu liniju. "Ekipa se branila u niskom bloku, kao da je želela to da vežba. Previše toga nije funkcionisalo. Nije izgledalo kao da ćemo proći kroz naredna kola“, rekao je Klop.






