Pojeo više od kilo meda za minut i ušao u Ginisovu knjigu: Bizaran rekord je ogroman napor za organizam, ljudi gledaju i ne veruju (video)
Kurir pre 7 sati | Blic)

Iako većina nas med konzumira na kašičicu uz čaj, jedan čovek je rešio da testira krajnje granice svog želuca.
Andre Ortolf iz Nemačke uspeo je da uđe u Ginisovu knjigu rekorda nakon što je za svega jedan minut smazao čak 1.273 grama ovog slatkog pčelinjeg proizvoda. Ovaj nesvakidašnji i prilično lepljivi podvig izveden je u Augzburgu, u nemačkoj pokrajini Bavarskoj, a predstavnici Ginisove knjige rekorda su rezultat zvanično priznali i verifikovali. Za Andrea Ortolfa ovo nije bio prvi izlet u svet neobičnih dostignuća. On je već godinama unazad dobro poznat javnosti kao












