Првенство… светско, а наше…

Данас пре 2 сата  |  Воја Радовановић
Првенство… светско, а наше…

– Ево почело је још једно Светско првенство у фудбалу без нас… – прича нам јутрос деда док пијемо прву јутарњу кафу у трпезарији, па наставља – А све зато што смо у квалификацијама, у државном тиму имали аматере који играју по разноразним белосветским лигама, уместо да смо у репрезентацију позвали наше најјаче кадрове.

Да сам ја био селектор, ми бисмо сада сигурно учествовали, а верујем и да бисмо се окитили титулом светског првака. Ја бих игру наше репрезентације поставио на здраве ноге, и у државни тим позвао само проверене играче, а ево и које. За голмана бих поставио председника (баш тог на кога сте помислили), јер он у последње време брани и оно што је неодбрањиво… и кога треба и кога не треба тј. нема тога што он не може да одбрани. Таман помислиш да је примио још један

Прочитајте још

Кључне речи

Друштво, најновије вести »