Britanski bend Idles u Beogradu pružio podršku građanima koji se bore na ulicama
N1 Info pre 7 sati | Beta

Čuveni britanski alternativni bend Idles večeras je, na koncertu u Beogradu, poslao poruku podrške ljudima u Srbiji koji se bore na ulicama, a frontmen Džo Talbot je i sam u jednom trenutku uzviknuo "Pumpaj" na srpskom jeziku. "Hvala što nas inspirišete i pokazujete kako lepota zapravo izgleda", rekao je Talbot na koncertu koji se održava na otvorenom u klubu "New Tekstil". On je tu poruku uputio nakon što su odsvirali pesmu "Mr Motivator", nadovezujući svoju






