Britanski bend Idles u Beogradu pružio podršku građanima koji se bore na ulicama

Danas pre 20 sati  |  Beta
Britanski bend Idles u Beogradu pružio podršku građanima koji se bore na ulicama
Čuveni britanski alternativni bend Idles večeras je, na koncertu u Beogradu, poslao poruku podrške ljudima u Srbiji koji se bore na ulicama, a frontmen Džo Talbot je i sam u jednom trenutku uzviknuo „Pumpaj“ na srpskom jeziku. „Hvala što nas inspirišete i pokazujete kako lepota zapravo izgleda“, rekao je Talbot na koncertu koji se održava na otvorenom u klubu „New Tekstil“. On je tu poruku uputio nakon što su odsvirali pesmu „Mr Motivator“, nadovezujući svoju

Danas »

Zabava, najnovije vesti »