Srpski odbojkaši bolji od Kube u Orleanu
RTS pre 1 dan

Odbojkaši Srbije pobedili su reprezentaciju Kube sa 3:1 u setovima (25:19, 13:25, 25:23, 25:22) u drugoj utakmici druge takmičarske nedelje Lige nacija u francuskom Orleanu. Meč je trajao 120 minuta.
Nakon što su drugu takmičarsku sedmicu osmog izdanja Lige nacija otvorili porazom od Japana, srpski odbojkaši su zabeležili prvi trijumf u Orleanu, a ukupno četvrti ove sezone. Sa 3:1 u setovima nadigrali su Kubu, pa nakon šest odigranih mečeva imaju skor 4-2 i 12 osvojenih bodova. Najefikasniji u selekciji Srbije bio je Lazar Marinović sa 18 poena, dok je Pavle Perić zabeležio 14. Među Kubancima se istakao Miguel Anhel Lopez Kastro sa 15 osvojenih poena. Još dve












