Britanski bend Idles u Beogradu pružio podršku građanima koji se bore na ulicama

Nova pre 5 sati
Britanski bend Idles u Beogradu pružio podršku građanima koji se bore na ulicama

Čuveni britanski alternativni bend Idles večeras je, na koncertu u Beogradu, poslao poruku podrške ljudima u Srbiji koji se bore na ulicama, a frontmen Džo Talbot je i sam u jednom trenutku uzviknuo "Pumpaj" na srpskom jeziku.

"Hvala što nas inspirišete i pokazujete kako lepota zapravo izgleda", rekao je Talbot na koncertu koji se održava na otvorenom u klubu "New Tekstil". On je tu poruku uputio nakon što su odsvirali pesmu "Mr Motivator", nadovezujući svoju podršku i inspiraciju upravo za nju. Idles su nastavili sa pesmom "Wheel", pre koje su publiku pitali "Shall we pump it up?", a nastavili i sa podrškom Palestini skandirajući "Viva Palestina". Idles, jedan od najaktuelnijih bendova

Povezane vesti »

Ključne reči

Najnovije vesti »