Dve decenije kampanje "Kad pijem, ne vozim“: Alkohol i vožnja nisu dobra kombinacija

Euronews pre 2 sata  |  Autor: Tanjug
Dve decenije kampanje "Kad pijem, ne vozim“: Alkohol i vožnja nisu dobra kombinacija

Kampanja "Kad pijem, ne vozim" ove godine obeležava 20 godina kontinuiranog delovanja kao jedna od najdugovečnijih društveno odgovornih inicijativa u Srbiji usmerena na promociju bezbednog ponašanja u saobraćaju i odgovorne konzumacije, a tokom dve decenije kampanja dosledno podseća da alkohol i vožnja ne idu zajedno.

Kampanja, koju zajednički realizuju Apatinska pivara, Uprava saopraćajne policije i Agencija za bezbednost saobraćaja, posebno je usmerena na mlade vozače i situacije u kojima se odgovorne odluke donose nakon izlazaka, provoda i festivalskih događaja, saopšteno je iz ABS-a. Početak ove kampanje obeležava se u okviru ovogodišnjeg Belgrade Music Week-a, gde se kroz promotivne aktivnosti i direktnu komunikaciju sa posetiocima šalje poruka o značaju odgovornog

Povezane vesti »

Ključne reči

Ekonomija, najnovije vesti »