Rekli smo da nema na ler. Kako još mogu da ti pomognem?

Velike priče pre 15 sati  |  Piše Pavle Zlatić
Rekli smo da nema na ler. Kako još mogu da ti pomognem?

Era besplatne ili veoma jeftine veštačke inteligencije se bliži kraju, a korisnici su već navučeni

Realno je bilo glupo i naivno očekivati da će obična “najvažnija tehnologija današnjice” zauvek biti dostupna baš svima, malo bolja najvažnija tehnologija onima koji mogu da izdvoje dvadesetak dolara mesečno, a baš najbolja onima koji imaju puno novca i moći. Kako stvari stoje ovih dana, ovi poslednji neće morati da brinu, ali sve je izglednije da će prve dve grupe morati da se adaptiraju na neke nove uslove. Nije li tako uvek? Ukratko, postoje naznake da će

Dolar »

Ključne reči

Svet, najnovije vesti »