У Москви отворена школа за одвикавање од пушења и вејпинга

Политика пре 17 сати
У Москви отворена школа за одвикавање од пушења и вејпинга

Програм обухвата психолошку и медицинску подршку, већ први пацијенти завршили терапију.

Прва школа за одвикавање од пушења која укључује и одвикавање од електронских цигарета отворена је у Московском научно-практичном центру за наркологију. „Недавно смо организовали прву московску школу против пушења, укључујући и вејпинг. И ако нас неко контактира, спремни смо да пружимо сву помоћ и подршку која му је потребна. Сарађујемо са специјалистима за болести зависности, психолозима и психотерапеутима. Чак имамо и акупунктуристе. Дакле, свако може да

Повезане вести »

Кључне речи

Свет, најновије вести »