Невероватан призор на граници усред сезоне: Туриста из Новог Сада остао у чуду, дочекало га оно што нико није очекивао
Дневник пре 12 сати

Иако су током сезоне туристи навикли на гужве, колоне и вишесатна задржавања на граничним прелазима, поједини путници овог јутра затекли су потпуно другачију слику - границе готово празне.
Радомир Илић из Новог Сада, који се са породицом враћао са десетодневног одмора из Платамона, каже да нису могли да верују призору који их је дочекао. - Кренули смо око два сата иза поноћи из Платамона. Када смо стигли на грчку границу, нисмо могли да верујемо. Сабласно празно, нигде никога. Испред нас је било само једно возило чачанских регистарских ознака. После свих прича о гужвама, ово је било потпуно невероватно - рекао је Илић за РИНУ. Према његовим речима,










