У Москви је отворена прва школа за одвикавање од пушења

Спутник пре 17 сати
У Москви је отворена прва школа за одвикавање од пушења

Прва школа за одвикавање од пушења која укључује и одвикавање од електронских цигарета отворена је у Московском научно-практичном центру за наркологију.

"Недавно смо организовали прву московску школу против пушења, укључујуц́и и вејпинг. И ако нас неко контактира, спремни смо да пружимо сву помоц́ и подршку која му је потребна. Сарађујемо са специјалистима за болести зависности, психолозима и психотерапеутима. Чак имамо и акупунктуристе. Дакле, свако може да добије адекватну помоц́", рекао је главни лекар, специјалиста психијатрије који се бави превенцијом, дијагностиком и лечењем свих облика зависности, Антон

Повезане вести »

Кључне речи

Свет, најновије вести »