У Москви је отворена прва школа за одвикавање од пушења
Спутник пре 17 сати

Прва школа за одвикавање од пушења која укључује и одвикавање од електронских цигарета отворена је у Московском научно-практичном центру за наркологију.
"Недавно смо организовали прву московску школу против пушења, укључујуц́и и вејпинг. И ако нас неко контактира, спремни смо да пружимо сву помоц́ и подршку која му је потребна. Сарађујемо са специјалистима за болести зависности, психолозима и психотерапеутима. Чак имамо и акупунктуристе. Дакле, свако може да добије адекватну помоц́", рекао је главни лекар, специјалиста психијатрије који се бави превенцијом, дијагностиком и лечењем свих облика зависности, Антон










