SBU: Drugi put ovog meseca napadnuta stanica koja snabdeva Moskvu gorivom
Insajder pre 13 sati | Tanjug

Služba bezbednosti Ukrajine (SBU) saopštila je da je drugi put ovog meseca izvela napad na naftnu pumpnu stanicu "Vtorovo", koja snabdeva Moskvu gorivom.
Foto: Andriy Andriyenko/Ukraine's 65th Mechanised Brigade via AP Kako se navodi, pripadnici specijalne jedinice "Alfa" SBU, izvršavajući zadatke koje je postavio predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski u okviru 40-dnevne operacije usmerene na Rusiju, izveli su uspešan napad na linijsko-proizvodno-dispečersku stanicu "Vtorovo" u Vladimirskoj oblasti, oko 180 kilometara istočno od Moskve, prenosi Ukrinform. Stanica je deo kompanije "Transnjeft – Gornja Volga" i












