SBU: Drugi put ovog meseca napadnuta stanica koja snabdeva Moskvu gorivom

Insajder pre 13 sati  |  Tanjug
SBU: Drugi put ovog meseca napadnuta stanica koja snabdeva Moskvu gorivom

Služba bezbednosti Ukrajine (SBU) saopštila je da je drugi put ovog meseca izvela napad na naftnu pumpnu stanicu "Vtorovo", koja snabdeva Moskvu gorivom.

Foto: Andriy Andriyenko/Ukraine's 65th Mechanised Brigade via AP Kako se navodi, pripadnici specijalne jedinice "Alfa" SBU, izvršavajući zadatke koje je postavio predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski u okviru 40-dnevne operacije usmerene na Rusiju, izveli su uspešan napad na linijsko-proizvodno-dispečersku stanicu "Vtorovo" u Vladimirskoj oblasti, oko 180 kilometara istočno od Moskve, prenosi Ukrinform. Stanica je deo kompanije "Transnjeft – Gornja Volga" i

Povezane vesti »

Ključne reči

Svet, najnovije vesti »