Studenti u blokadi najavili i danas održavanje tišine ispred Pravnog fakulteta

Danas pre 8 sati  |  Danas Online
Studenti u blokadi najavili i danas održavanje tišine ispred Pravnog fakulteta

Studenti u blokadi najavli su da će i danas održati 16.minutnu tišinu ispred Pravnog fakulteta u Beogradu, iako je centar blokiran zbog skupa vladajuće SNS, koji se održava popodne.

U objavi na zvaničnom nalogu studentskog pokreta na mreži Iks objavljeno je: „Vidimo se danas, kao i svakog dana, na raskrsnici kod Pravnog fakulteta da bismo zajedno održali poštu stradalima u Novom Sadu. Zastanite nekoliko minuta da se setimo zašto je sve ovo počelo.“ Видимо се данас, као и сваког дана, на раскрсници код Правног факултета да бисмо заједно одржали пошту страдалима у Новом Саду. Застаните неколико минута да се сетимо зашто је све ово почело.❤️ —

Pročitajte još

Ključne reči

Društvo, najnovije vesti »